Bayrak FM Forum Lider, Doktorin, Teskilat Esaslarina Göre Hareket Eder.

ÜYE OLMAYANLAR FORUMUMUZDA HICBIR SEKILDE AKTIVITE
UYGULAYAMAZ.

>>> ™️[ C¤ ]™️ BAYRAK FM ™️[ C¤ ]™️ <<<

KONU ACAMAZ, MESAJ YAZAZMAZ, EKLENTI INDIREMEZ,
ÖZEL MESAJLASAMAZ.

FORUMUMUZU TAM ANLAMIYLA KULLANMAK ICIN ÜYE OLMALISINIZ
Irtibat: bayrakfm@bayrakfm.de
Bayrak FM Forum Lider, Doktorin, Teskilat Esaslarina Göre Hareket Eder.

Bayrak FM Forum Lider, Doktorin, Teskilat Esaslarina Göre Hareket Eder.


  Fethullah Gülen'in Ülkücü Düsmanligi

  Teilen
  avatar
  cCc 74 Deli Kurt 74 cCc
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 447
  Kayıt tarihi : 07.05.09
  Yaş : 52
  Nerden : Uzaydan

  Fethullah Gülen'in Ülkücü Düsmanligi

  Beitrag von cCc 74 Deli Kurt 74 cCc am 27/12/09, 12:06 pm

  Fethullah Gülen son açıklamalarında Ülkücüleri hedef alan öyle ağır sözler etmiş ki hayretler içerisinde kaldım.
  Son günlerde Cemaatin kendi medya organlarında ([Sie müssen registriert oder eingeloggt sein, um diesen Link sehen zu können], [Sie müssen registriert oder eingeloggt sein, um diesen Link sehen zu können]) çıkan açıklamalarda Fethullah Gülen şu sözleri söylüyor:
  "Ayrıca, eskiden tehlike daha çok dışarıdan geliyordu; Birinci Cihan Harbi'nde, Kurtuluş Savaşı'nda olduğu gibi düşman belliydi ve düşmanlık da açıktan açığa cereyan ediyordu. Mesela, İstanbul'u işgal ettikten sonra Şam'da Selahaddin'in mezarının tekmelendiği haberini de alan İngiliz General "Ey Selahaddin, Haçlı Seferleri daha yeni bitti!" demek suretiyle şecaat arzederken sirkatini söylüyor; Osmanlı'nın mağlubiyetini İslam'ın sonu, haçın zaferi olarak ilan ediyordu. Dolayısıyla, o günlerde bu millete kastedenler belliydi, âşikardı. Fakat, bir dönemden sonra saldırılar içeriden gelmeye başladı. Nur Müellifi'nin yaklaşımıyla, "eskiden tehlikeler hariçten gelirdi; onun için mukavemet kolaydı. Şimdi tehlike içeriden geliyor. Kurt gövdenin içine girdi. Şimdi, mukavemet güçleşti. Korkarım ki cemiyetin bünyesi buna dayanamaz.. çünkü düşmanı sezemez. Can damarını koparan, kanını içen en büyük hasmını dost zanneder." Evet, artık, "Türk Milleti" diyen, "vatan, ülke, ülkü, bayrak" sözlerini dilinden hiç düşürmeyen ve hatta "din, iman, Kur'an" fedaisiymiş gibi arz-ı endâm eden bir sürü eli kanlı insan bozması var meydanlarda. Bunlar "millî ruh" diye diye milletin önüne kuyular kazıyorlar, "ruh kökü"nden bahsederken milletin kökünü kesiyorlar ve toplumu ruhsuzlaştırarak, kalbsizleştirerek kimseye sezdirmeden en sinsi planlarını uygulayabiliyorlar."
  Allah Allah şu sözlerdeki hiddete ve öfkeye bak, Gülen efendi (!) ülke sevdalılarına karşı bütün kin ve nefretini dökmüş. Aklınca "Türk Milleti", "vatan, ülke, ülkü, bayrak" gibi kutsal değerleri dilinden düşürmeyen ve savunan ülkücülere saldırıyor.
  Bu sözleri duyunca insan bu düşünüyor bu sözleri kim söylemiş:
  1- Camilerde, kendi sohbet ortamlarında insanların dini duygularını istismar ederek, sürekli ağlayarak -sızlayarak etrafına taraftar toplayan ve bu taraftar topluluğundan elde ettiği paralarla şu an dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan bir şahıs
  2- Yıllardan beri Amerika'da CIA koruması altında yaşayan bir şahıs,
  3- Amerika'daki evinde Amerikan bayrağı dalgalandıran bir şahıs,
  4- Türkiye'ye dönmesinde herhangi bir hukuki engel olmamasına rağmen Amerika'da yaşamayı tercih eden bir şahıs
  5- Kendisini koruyan Amerika, Irak'ta ve dünyanın birçok bölgesinde Müslüman kanı dökerken Amerika'ya karşı bir yorum yapmayan bir şahıs
  6- Amerika'nın "ılımlı İslam" yaratma projesine hizmet etmek amacıyla "dinlerarası diyalog" safsatası ile Papa ile sarmaş dolaş görüşen bir şahıs,
  7- Üniversite çağındaki çocukları ailelerinin maddi imkânsızlıklarından faydalanarak neredeyse bir beyin yıkama operasyonu ile kendisine bağlayan bir şahıs,
  Yukarıdaki maddeleri daha arttırmak mümkün. Ancak, zaten Fethullah Gülen'in ne olduğunu kendi cemaatine kattığı mensupları dışında bilmeyen kalmadı.
  Hoca hoca haddini bil, haddine göre konuş.
  Sen kim oluyorsun da Türk Milliyetçileri'ni ağzına alabiliyorsun, sen kim oluyorsun da vatan sevdalılarını ağzına sakız yapabiliyorsun.
  Sen hiç Peygamber Efendimizin "vatan sevgisi imandandır" hadisini duymadın mı?
  Ağlayarak verdiğin vaazlarda cemaatinden biri çıkıp sana öğretmedi mi bu Hadis-i Şerifi?
  Gerçi senin bunları öğrenemeyecek kadar kapasitesiz olduğunu sanmıyorum, biliyorsundur mutlaka. Zaten o kadar kapasitesiz biri olsan Amerika hala seni yanında tutar mıydı?
  Yoksa seni koruyan- besleyen Amerika sana bu tip dini bilgilerin üstünü ört, unuttur mu diyor ki sen bunları görmüyorsun?
  Senin gibi okyanus ötesinin projelerini uygulamaya çalışan AKP'nin, PKK'lıları baş tacı ettiği "PKK açılımına" destek vereceğim diye Türk milliyetçilerine, vatan sevdalılarına laf atmak senin haddin değildir.
  Sen ve senin emrindeki bütün medya organları ne kadar çabalarsa çabalasın, ne kadar kamuoyu oluşturmaya çalışırsa çalışsın, bu ülkenin vatan sevdalılarını, ülkücülerini susturamayacaksınız, yıldıramayacaksınız.
  Siz ne derseniz deyin, ülkücüler bu ülkeyi savunmaya devam edecektir. Siz ne derseniz deyin, ülkücüler size ve sizi yönlendiren odakların hain emellerine izin vermeyecektir.
  Siz ne derseniz deyin, bu vatan var oldukça Ülkücüler var olacak, Ülkücüler var oldukça da bu vatan var olacaktır.
  Ama, siz konuşun ki, ülkücüler de sizin bu yüzünüzü daha iyi görsün.
  Siz konuşmaya devam edin ki, vatan sevdalıları sizin bu "Türk'e ve Türk milliyetçilerine düşman" yüzünüzü daha iyi görsün.
  Ama şunu unutmayın:
  Keser döner, sap döner, gün gelir hesap döner...


  www.bayrakfm.forumieren.com
  [Sie müssen registriert oder eingeloggt sein, um das Bild sehen zu können.]
  [Sie müssen registriert oder eingeloggt sein, um das Bild sehen zu können.]
  [Sie müssen registriert oder eingeloggt sein, um das Bild sehen zu können.]
  [Sie müssen registriert oder eingeloggt sein, um das Bild sehen zu können.]
  avatar
  sari.melek
  Moderator
  Moderator

  Mesaj Sayısı : 310
  Kayıt tarihi : 12.05.09
  Yaş : 52

  Re: Fethullah Gülen'in Ülkücü Düsmanligi

  Beitrag von sari.melek am 14/04/10, 11:59 am

  paylasim icin tsk ler


  www.bayrakfm.forumieren.com
  [Sie müssen registriert oder eingeloggt sein, um das Bild sehen zu können.]
  [Sie müssen registriert oder eingeloggt sein, um das Bild sehen zu können.]

  NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

   Aktuelles Datum und Uhrzeit: 19/01/19, 03:04 pm